Basen, jacuzzi, sauna – wszystko to w hotelu Zimnik

W gonitwie codziennych obowiązków, każdy człowiek marzy wreszcie o upragnionym odpoczynku. Najczęściej wyczekiwany urlop planujemy w okresie letnim. Jednak każdy z nas ma inną koncepcję na jego spędzenie. Większość w tym czasie przeważnie jedzie nad nasze polskie morze, aby tam rozłożyć koc na piasku i poleniuchować, korzystając przy tym z promieni słonecznych. Niektórzy mając do dyspozycji większe zaplecze gotówkowe preferują wakacje za granicą. Tylko nieliczni jadą w tym czasie w nasze piękne polskie góry.

Ludzie najczęściej zapominają jak wiele atrakcji możemy tam doświadczyć. Kto wybiera aktywny wypoczynek, a nie leżenie plackiem na plaży, z pewnością będzie zadowolony z urlopu spędzonego w polskich górach. Wędrówki po szlakach nie tylko pomagają zapominać o pozostawionych w domu problemach, ale też wyciszają i dotleniają. Dla tych którzy nieustannie trenują, będą także bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem na spędzenie czasu wolnego, gdyż podnoszą wytrzymałość organizmu oraz oddziałują również na poprawę kondycji. Osoby, które już wielokrotnie wybierały góry z pewnością wybiorą je ponownie, aby powtórnie przejść ulubione szlaki. Z chęcią także podejmą wyzwanie zdobycia nowych szczytów, ponieważ są przyzwyczajeni do adrenaliny, a ponadto kochają górski klimat i wspaniałe widoki. Pragną wtedy wejść jeszcze wyżej, dzięki czemu pokonują granice swoich możliwości, a co za tym idzie zwiększają pewność siebie. Dla osób, które uwielbiają spędzać czas wolny w samotności także jest to wspaniałe rozwiązanie. Mogą wtedy upatrzyć sobie mało uczęszczane przez innych wczasowiczów górskie szlaki i rozkoszować się widokami w trakcie godzinnych wędrówek. Dla większej liczby osób, wyjazd w góry jest to jednak przeważnie czas poświęcony rodzinie lub przyjaciołom.


Przed wyjazdem w góry warto rozejrzeć się za odpowiednim hotelem z wieloma ciekawymi rozrywkami, aby zapewnił nam wiele interesujących atrakcji niezależnie od warunków atmosferycznych. Bardzo ważne jest, aby wybrany przez nas obiekt był położony blisko wielu interesujących szlaków turystycznych.
Bardzo ciekawym miejscem, do którego z przyjemnością powracają wczasowicze jest Hotel Zimnik. Są to tak naprawdę aż dwa obiekty położone w miejscowości Lipowa u podnóża Góry Skrzyczne, najwyższego wzniesienia Beskidów. Chcąc zaoferować swoim wczasowiczom jak najlepsze warunki i atrakcje, w sierpniu 2012 roku hotel oddał do użytku nową część z zapleczem Wellness & SPA. Przebywający tam turyści mogą teraz korzystać z rekreacyjnego basenu, jacuzzi, sauny suchej, łaźni parowej i wielu innych atrakcji. Dla rodzin z małymi dziećmi zagospodarowano pokoje oraz place zabaw, a starsze pociechy mogą skorzystać na przykład z boiska do siatkówki. Wszystkie te niespodzianki w jednym miejscu oferuje właśnie swoim wczasowiczom hotel Szczyrk.
Konferencje Beskidy? – dużo osób szuka adekwatnego miejsca do przeprowadzenia szkoleń, a także innego typu imprez firmowych w pięknej, klimatycznej okolicy. Obiekt ten posiada właśnie wspaniałą salę konferencyjno-bankietową na 300 miejsc idealną do tego typu przedsięwzięć. Szkolenia w górach to doskonałe rozwiązanie dla wielu firm!
Jeśli więc szukasz odpowiedniego miejsca na spędzenie urlopu z rodziną, czy też sali konferencyjnej na zorganizowanie konferencji lub szkolenia w górach, hotel ten jest właśnie dla Ciebie.