Naprawa dysków tylko z All Data Recovery

Czy przydarzyło Wam się kiedykolwiek przypadkowe, wydawałoby się bezpowrotne już skasowanie cennych plików? Być może czasami wina leżała nie po Waszej stronie, a po stronie komputera. Zanik prądu, zalanie, awaria systemu czy wirusy również mogły się do tego przyczynić. Jak w takim razie wybrnąć z tej trudnej sytuacji i odzyskać utracone dane? Sami pewnie nie damy sobie rady. Gdzie w takim razie szukać pomocy?

Na szczęście są na rynku profesjonaliści, którzy zajmują się na co dzień tego typu problemami i wyciągają swoich klientów nawet z bardzo trudnych na pierwszy rzut oka sytuacji. Niezależnie czy straciliśmy cenne zdjęcia, filmy, pracę magisterką czy efekty wielomiesięcznych zestawień i baz danych dla naszego przełożonego, firma All Data Recovery Warszawa pomoże nam je odzyskać.

Dla swoich klientów stworzyli w Warszawie specjalne laboratorium, w którym używają do tego wyłącznie profesjonalnego sprzętu. Wyposażone jest bowiem w najnowsze i najnowocześniejsze zdobycze techniki z zakresu mechatroniki, informatyki jak i elektroniki. W dodatku w przedsiębiorstwie tym pracują sami specjaliści w tej dziedzinie, doskonale znający się na swojej branży. W laboratorium tym specjalnie do naprawy dysków jest wyznaczone odpowiednie pomieszczenie, gdzie panują sterylne warunki.

W ich ofercie ponadto znajdziemy mnóstwo innych usług. Naprawa dysków twardych i odzyskiwanie danych to bowiem nie wszystko co proponują swoim klientom. Zajmują się również naprawą macierzy RAID, odzyskiwaniem danych z kart pamięci, uszkodzonych serwerów NAS, a nawet z komputerów przemysłowych po awariach. Niejednokrotnie odzyskują też pliki po nieudolnych próbach innych serwisów.

Jeśli macie więc problem ze swoim dyskiem nie ryzykujcie z innymi serwisami. All Data Recovery znajdziecie na stronie internetowej www.alldatarecovery.pl lub pod adresem All Data Recovery Warszawa ul. Modzelewskiego 63/U5. Wycenę naprawy otrzymacie praktycznie od ręki, niezależnie od Waszej decyzji. U nich płacicie wyłącznie za efekt.