SpyPhone – szpiegowanie kart SIM

Spotykające nas obecnie różnego rodzaju niemiłe doświadczenia powodują, że coraz mniej zaczynamy ufać innym ludziom. Najczęściej takie sytuacje mają miejsce w związkach, kiedy na przykład partner lub współmałżonek nie jest z nami do końca szczery. Nie zawsze chce nam opowiadać jak mu minął dzień i gdzie był. Zdarza się też, że gdy rozmawia z kimś przez telefon wychodzi z domu, aby nikt nie słyszał o czym prowadził dialog. Przestajemy w takiej sytuacji wierzyć drugiej osobie. Pierwsze co przychodzi do głowy, to podejrzenie romansu. Co więc należałoby zrobić w takiej sytuacji? W końcu nikogo nie złapaliśmy za rękę.

Jednak wbrew pozorom nie jesteśmy kompletnie bezradni w takiej sytuacji. Nie mamy nawet pojęcia jak szybko, pewnie, a przede wszystkim dyskretnie możemy zweryfikować nasze podejrzenia. Okazuje się, że pomoże nam tutaj podsłuch na telefon, a dokładniej nowoczesna aplikacja Spyphone Android Expert.

Pomoże nam ona śledzić wszelkie rozmowy telefoniczne oraz wiadomości tekstowe współmałżonka. Poza tym nadajnik GPS pokazuje nam też aktualną lokalizacje podejrzanego, gdyż zazwyczaj każdy w obecnych czasach nosi telefon komórkowy przy sobie. Wystarczy tylko znaleźć idealny moment, aby zainstalować na śledzonym telefonie aplikację Spyphone i gotowe!
Podsłuch w telefonie działa w dodatku naprawdę dyskretnie, co jest tutaj istotne. Podejrzany nie jest nawet w stanie domyślić się, że jego SMS-y oraz rozmowy są kontrolowane, a my wiemy dokładnie jakie tematy rozmów są omawiane. Ponadto istnieje możliwość nagrywania przeprowadzanych rozmów zarówno tych wychodzących jak i przychodzących. W przypadku potwierdzenia naszych obiekcji mogą okazać się one bardzo mocnymi dowodami.

Poza tym dzięki aplikacji Spyphone możliwe jest też śledzenie na żywo osoby podejrzanej. Bardzo łatwo wywnioskujemy dzięki temu z kim dana osoba przebywa, o czym rozmawia, a nawet co robi. Możemy również nagrywać otoczenie w jakim znajduje się właściciel telefonu. W tym wszystkim pomoże nam mikrofon zainstalowany w docelowym urządzeniu. Jeszcze jednym mocnym punktem tej aplikacji jest możliwość śledzenia na żywo ekranu urządzenia.

Wymienione wyżej zalety aplikacji Spyphone podsłuch telefonu to jeszcze nie wszystko co ma nam ona do zaoferowania. Jeśli chociażby nie zdążyliśmy dowiedzieć się z kim rozmawiała wcześniej podejrzana osoba, bez problemu możemy sprawdzić historię połączeń. Na dodatek możemy zobaczyć także po jakich witrynach internetowych porusza się w ciągu dnia.

Jednak podejrzenie zdrady u małżonka to nie jest jedyna sytuacja w jakiej przydaje się podsłuch do telefonu. Okazuje się bowiem, że jest to idealne rozwiązanie w przedsiębiorstwie, gdy boimy się, że nasz pracownik może wynieść bardzo dyskretne informacje. Wiele osób wykorzystuje aplikację Spyphone w sytuacji, gdy nie do końca wierzy zatrudnionej pomocy domowej.
Niezależnie jednak w której sytuacji obecnie jesteście. Jeśli macie wątpliwości co do wiarygodności drugiej osoby skorzystajcie z aplikacji Spyphone.

Artykuł na podstawie www.spyphone-android.pl