Szeroki asortyment obrączek ślubnych

Jeśli szukacie profesjonalnego sklepu jubilerskiego, z szerokim asortymentem wysokiej jakości produktów oraz doświadczonym personelem w pierwszej kolejności odwiedźcie sklep Ring4you. Mieści się on w Łodzi, a dokładniej w pawilonie handlowym na ulicy Lutomierskiej 115D. Sklep ten prowadzony jest przez firmę Diaxor już od 1993 roku. W branży tej ma więc długoletnie doświadczenie, dzięki temu zorientowany i biegły w tym asortymencie personel zawsze doradzi i pomoże wybrać naprawdę wyjątkowy podarunek.
W ich ofercie znajdziemy na przykład pierścionek z brylantem 0 30 karata. Poza tym przyszła para młoda może dostać tutaj również wspaniałe obrączki ślubne wykonane z pięknego białego złota, zwanego palladowym. Ma ono zdecydowanie bielszą barwę od tradycyjnego złota, przypominającą wręcz platynę. Firma Diaxor złoto palladowe posiada w swojej ofercie już od 10 lat. Kupując tutaj obrączki klasyczne z tego właśnie szlachetnego kamienia za gram zapłacicie 220zł, a cena będzie zawsze powiązana z jego ilością. Istotną zaletą złota palladowego jest fakt, że przy większej ilości wzorów istnieje możliwość korekty rozmiaru. W dodatku w biżuterii ślubnej wykonanej z białego złota palladowego jakże pięknie i dostojnie prezentują się brylanty.
W sklepie Ring4you bardzo duża liczba pierścionków z brylantem oraz obrączek ślubnych wykonana jest w dużej mierze z białego złota. Jest to niewątpliwie szlachetne 14-karatowe złoto palladowe próby 0.585. Zawartość palladu jest tam rzędu 19%.
Każda para obrączek ślubnych kupowanych w sklepie Ring4you wykonywana jest na indywidualne zamówienie klienta, w związku z czym ma inną wagę, a co za tym idzie i cenę.
W sklepie tym oprócz oferowanych obrączek ślubnych oraz eleganckich pierścionków z brylantem znajdziecie tu również inne elementy biżuterii. Warto przyjść i zobaczyć na własne oczy ten wspaniały asortyment. Klientami sklepu są przede wszystkim pary z województwa łódzkiego, a nawet i z Warszawy. Można bowiem ustalić dogodny termin spotkania, nawet poza godzinami pracy sklepu. Wysyłkę już wykonanych obrączek ślubnych sklep realizuje za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS.