Wyroby swojskie z dostawą do domu

Dbasz o to byście całą rodzinę dobrze i smacznie jedli? Przykładasz wielką wagę do tego, by Twoja kuchnia była zdrowa a posiłki pełnowartościowe i przepyszne? Nie zawsze jednak masz czas na przyrządzenie posiłku i szukasz ciekawej alternatywy na opcję zamówienia posiłków, które w każdej chwili możesz odgrzać – a Ty będziesz mieć pewność, że będzie to przepyszne, zdrowe, domowe pożywienie?

sklep wiejski

Może znasz już gotowe, wysyłane zewsząd posiłki, które można dłużej przechowywać i otworzyć w każdej chwili – kiedy nie masz pomysłu albo czasu na przygotowanie obiadu, albo kiedy na kolacje wpadli niezapowiedziani znajomi?

Sklep Krakowiacy i Górale

Jeśli jeszcze nie słyszałeś o samej restauracji i sklepie Krakowiacy i Górale – Koniecznie odwiedź sklep: https://sklep.krakowiacyigorale.pl/kuchnia Polska to coś co kochasz najbardziej, a wyroby swojskie zachwycają Cię niezależnie od tego czy są to konfitury czy gotowe pierogi?

Doskonale trafiłeś. Krakowiacy i górale to słynna restauracja, która mieści się tuż przy Zakopiance. Może się poszczycić nie tylko wspaniałą atmosferą, ale właśnie przepysznym jedzeniem, które teraz możemy mieć w swoim domu – niezależnie od tego, w której części Polski się znajdujemy. Po paru latach od otwarcia restauracji, otwarto również sklep wiejski w formie internetowej, by wszyscy mogli cieszyć się tymi domowymi, jakże wyśmienitymi wyrobami – mieszkając choćby na drugim końcu Polski!

W sklepie dostaniecie takie pyszności jak:

-Mięso, wędliny, sery

-Słodycze (praliny, tabliczki czekoladowe, miody, bombonierki)

-Przetwory z owoców (owoce w syropie, naturalne soki, kompoty, dżemy, konfitury, powidła czy lemoniady)

-Sosy i różnego rodzaju dodatki i pasty

-Przetwory z warzyw i grzybów

-Domowe makarony

-Kawa, herbata, sól

-Przeróżne wyroby gotowe

-Zakwasy

-Kiszonki

-Pieczywo i dodatki do pieczywa

A także oleje i oliwy.

Na stronie znajdziecie też przepiękne zestawy prezentowe, które odpowiednie będą niemal na każdą okazję – smakosze swojskich wyrobów będą nimi zachwyceni!