Kto pomoże Ci odzyskać dane z dysku po upadku?

Czy zdarzyło Wam się kiedykolwiek utracić bardzo ważne dane? Ile razy wpadaliście w panikę, gdy pracowaliście nad czymś kilka tygodni, a na koniec przez awarię czy zepsucie urządzenia straciliście efekty swojej ciężkiej pracy?  Czy nie zdarzyło Wam się zalać lub uszkodzić swojego smartfona w taki sposób, że straciliście wszystkie zapisane tam informacje, kontakty czy zdjęcia? Wielu z nas nie wie nawet gdzie w takiej sytuacji szukać pomocy.

Wraz z rozwojem technologii problem z utraconymi danymi z różnego typu urządzeń czy nośników zaczął dotykać coraz więcej osób. Na szczęście pojawiło się na rynku bardzo dużo firm zajmujących się odzyskiwaniem utraconych danych z twardych dysków komputera, urządzeń mobilnych czy różnego typu nośników.

Przykładem takiej firmy jest przedsiębiorstwo Megaserwis S.C. Odzyskiwanie danych, mające siedzibę w Warszawie. Firma ta jako nieliczna pobiera opłatę wyłącznie za odzyskanie utraconych danych, a nie tylko za podjęcie próby ich odzyskania z czym z pewnością spotkaliście się u innych tego typu firm. Posiada kompleksową ofertę, ponieważ odzyskuje dane nie tylko z dysków uszkodzonych mechanicznie czy elektronicznie, ale także z dysków, które mają uszkodzony firmware. Odzyskiwanie danych z dysku po upadku nie stanowi dla nich również żadnego problemu. Western-Digital, Kingston, Sandisk, Seagate, Maxtor, Transcend, Toshiba, Plextor, INTEL, Hitachi, Crucial, A-DATA, AMD RADEON, LITE-ON, PQI, Samsung, PNY czy Crosair są to dyski z których bez problemu firma Megaserwis odzyska dla Ciebie wszelkie potrzebne dane. Jednak w swojej profesji nie tylko odzyskują dane z dysku zewnętrznego, SSD czy USB, ale zajmują się także wymianą głowic, naprawą elektroniki czy firmware.

Jak często zdarza się także, że nasz komputer zawiesza się lub bardzo długo się uruchamia lub dysk nie jest widoczny w BIOS? Ile razy nie mamy dostępu do potrzebnych danych, gdyż nie możemy ich otworzyć, a w dodatku nasz komputer cyka, klika, tyka, piszczy lub wydaje jeszcze inne dziwne dźwięki? Jeśli też macie tego typu problemy odwiedźcie firmę Megaserwis, a z pewnością pomogą Wam rozwiązać problem i jeśli będzie to konieczne odzyskać trudno dostępne dane.