Parasole odblaskowe z nadrukiem reklamowym? To staje się popularne

Odblaskowe parasole przeciwdeszczowe cieszą coraz większą popularnością nie tylko w bezpośredniej sprzedaży b2c, ale także i jako gadżety reklamowe. Dlaczego? Jakie są ich ceny i gdzie je można kupić? Z tego artykułu się tego dowiesz.

Przeciwdeszczowe parasole odblaskowe – ich podstawowa charakterystyka

Parasole odblaskowe charakteryzują się przede wszytkim tym, że poszycie z którego są wykonane odbija światło przez co zwiększają one bezpieczeństwo użytkowników szczególnie w nocy oraz na drodze. Nie ma się więc co dziwić, że firmy, szczególnie te kojarzące się z wiarygodnością, bezpieczeństwem i solidnością, decydują się właśnie na taki gadżet reklamowy czy świąteczny prezent dla klientów b2b i b2c. Wiadomo bowiem, że w ten sposób okazują troskę i wzmacniają swój wizerunek, a parasol jest jednak dobrym nośnikiem reklamy, którego nikt nie wyrzuca do kosza ani nie zjada.

parasole odblaskowe z nadrukiem

Najbezpieczniejsze są te parasole, których poszycie jest w pełni odblaskowe, jednak występują też różne inne wariacje, na przykład takie, gdzie w pełni odblaskowe są tylko dwa przeciwległe do siebie panele parasola i lamówka. Często taki styl spotkać można wśród odblaskowych parasoli, które są składane, czyli tj. kieszonkowe.

Jak wyglądają parasole odblaskowe z nadrukiem reklamowym?

Najczęściej parasole odblaskowe mają srebrne poszycie z zewnątrz i kontrastowy kolor od środka. Kolor ten może zostać dobrany do barw, jakie występują w logo firmy, która wybiera je jako swój gadżet reklamowy, tak żeby całość prezentowała się estetycznie i fajnie wizualnie.

Srebrne poszycie z nadrukiem reklamowym logo na jednym panelu to najpopularniejsza wersja. Są jednak i inne. Wśród tych modeli, które są składane bez problemu odnajdziemy też odblaskowe parasole w kolorze zielonym, czarnym, granatowym lub czerwonym. To takie warianty są najmodniejsze. Nadruk grafiki czy sloganu można wykonać praktycznie na każdym panelu parasola reklamowego, a także dodatkowo spersonalizować rączkę lub wybrać parasol odblaskowy, który dodatkowo posiada umieszczoną w niej latarkę.

Odblaskowe parasole reklamowe – ceny i miejsca, gdzie można je kupić

Parasole odblaskowe z nadrukiem reklamowym można znaleźć m.in. w sklepie internetowym Schirmmacher.pl mieszczącym się pod adresem https://schirmmacher.pl/. Jest to strona austriackiego producenta parasoli, który posiada też oddział w Polsce i specjalizuje się w sprzedaży właśnie reklamowych parasoli dla biznesu, a także sprzedaży hurtowej dla sieci.

Ceny odblaskowych parasoli reklamowych zaczynają się zazwyczaj od ok. 45 zł za sztukę przy małych zamówieniach (czyli od 60 sztuk w przypadku Schirmmacher.pl) i schodzą w dół do nawet 34 zł, gdy decydujemy się na większe zamówienia. Jak to bywa, niektóre parasole odblaskowe kosztować mogą nieco więcej, jeśli wybieramy najwyższej jakości modele z dodatkowymi wzmocnieniami czy bardziej skomplikowaną personalizacją. Jak na solidne gadżety reklamowe dla klientów wbrew pozorom nie jest to dużo.