Skup aut, pomoc drogowa oraz złomowanie – oto usługi firmy Skup Aut Katowice!

Jeśli jeździmy już autem wiele długich lat i coraz częściej wymaga ono naprawy i wkładu finansowego okazuje się, że najlepszym wyjściem jest jego sprzedaż. Co jednak jeśli sprzedaż nie jest już możliwa, a koszty naprawy przewyższają jego wartość? W polskim prawie mamy kilka możliwości, aby szybko i sprawnie pozbyć się kłopotu. Jednym z rozwiązań jest złomowanie auta. Ważne jednak, aby wszystko odbywało się zgodnie z przepisami prawa i trzymać się określonych procedur.

Warto również udać się z tym problemem do firmy, która od wielu lat zajmuje się tego typu działalnością. Dokładnie zna się na rzeczy, jeśli zajdzie taka potrzeba doradzi, a w dodatku wszystko przebiegnie szybko i sprawnie. Nie wszystkie firmy, które ogłaszają się jako te prowadzące złomowanie samochodów działają bowiem legalnie. Takie przedsiębiorstwo musi posiadać zezwolenie marszałka województwa.

Nie zapominajmy też, że należy mieć przy sobie dowód osobisty, dowód rejestracyjny pojazdu oraz kartę pojazdu.

Jedną z firm prowadzących tego typu działalność, która prężnie działa i nieustannie rozwija się na Śląsku jest Skup Aut Krośniewice. Jak sama nazwa wskazuje złomowanie pojazdów Śląsk to nie wszystko co posiada w swojej ofercie. Prowadzi również skup aut używanych do wartości nie przekraczającej 20 000 złotych. Oprócz tego skupuje również floty samochodowe. Bez zbędnych formalności możesz u nich szybko pozbyć się auta, którego już nie potrzebujesz.

W ich usługach znajdziecie również pomoc drogową. Pomogli już bowiem wielu ludziom, których spotkała przykra niespodzianka na drodze. Od otwierania drzwi, gdy kluczyki zostały wewnątrz auta po odholowywanie go do najbliższego warsztatu czy stacji diagnostycznej. Czasami nie wiadomo bowiem w czym tkwi problem gdy auto nagle w czasie podróży odmówi posłuszeństwa.

W obecnych czasach prawie każda osoba z prawem jazdy posiada już własne auto. Nie wiemy kiedy może nas spotkać przykra sytuacja na drodze, a być może będziemy chcieli sprzedać stare auto i kupić sobie nowe. Warto więc mieć kontakt do firmy Skup Aut Katowice.