Chcesz mieć w domu tradycyjny parkiet? Zastosuj deski Molti

Przymierzasz się w najbliższym czasie do przeprowadzenia remontu w swoim domu? Potrzebujesz tym samym nowej podłogi do sypialni, kuchni, salonu, a może pokoju dzieci?
Nie szukaj krótkotrwałych rozwiązań od pierwszego lepszego sklepu, gdzie podłogi są tylko jednym z wielu przeróżnych produktów. Odwiedź profesjonalnych dystrybutorów, którzy działają w tej branży wiele lat i doskonale znają się na rzeczy. Oprócz szerokiej gamy asortymentu posiadają niezbędne dodatki, bez których podłoga nie będzie prawidłowo położona. W związku z tym w pierwszej kolejności wejdź na stronę internetową sklepu Podłogi24.net. W ich ofercie znajdziesz szeroki wachlarz przeróżnych rozwiązań dostosowany zarówno do Twoich potrzeb, wnętrza, ale również i kieszeni. Poza tym zawsze służą radą, gdyż doskonale znają się na tym co robią.
Jeśli preferujesz na przykład praktyczne zalety laminowanej lub winylowej podłogi, albo autentyczność i naturalność prawdziwego drewnianego parkietu, wszystko to znajdziesz z pewnością w sklepie internetowym Podłogi24.net. Wszystkie oferowane przez sklep produkty są bardzo wysokiej jakości. Gwarantuje im to trwałości i wytrzymałość w użytkowaniu przez długi czas.
Jeśli jednak podłoga, którą zamierzasz położyć ma Ci wystarczyć na naprawdę długie lata warto wybrać prawdziwy drewniany parkiet. W sytuacji gdy panele będą już nadawać się do wymiany on nadal będzie wyglądał jak nowy. Z pewnością pomoże w tym niejednokrotne jego cyklinowanie. W przypadku paneli już nie zastosujemy tej metody. Pamiętajmy też, że drzewo starzeje się w bardzo eleganckim stylu, co też doda niewątpliwie uroku naszemu wnętrzu.
Jeśli chcemy, aby nasza drewniana podłoga wyglądała jak tradycyjny parkiet możemy zainwestować na przykład w deski Molti. Są one inne od wszystkich, wyróżniają się tym, iż na szerokości deski są wklejone 3-rzędy drewnianych klepek. Dzięki czemu naprawdę wyglądają jak parkiet. Poza tym mają zwiększoną wytrzymałość, którą zawdzięczają zastosowaniu profesjonalnego lakieru półmatowego o podwyższonej odporności na ścieranie.