Drewno wraca do łask!

Okazuje się, że w ostatnich czasach w wielu aranżacjach wnętrz coraz częściej pojawia się prawdziwe, klasyczne drewno, krótko mówiąc …drewno wreszcie wraca do łask.

Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że powraca w naprawdę wielkim stylu. Najmodniejsze aranżacje w czasopismach i różnego rodzaju projektach także zawierają wiele drewnianych akcentów. Drewno bowiem dodaje ciepła nowoczesnym wnętrzom, dzięki temu stają się one bardziej przytulne i mają wyjątkowy, niepowtarzalny klimat.

I chociaż niektórzy próbują zaakcentować to jedynie delikatnymi dodatkami w salonie czy kuchni, inni robią w tym celu naprawdę radykalne zmiany, poprzez przeprowadzanie generalnych remontów. Tym samym można zauważyć, że w pierwszej kolejności wymieniamy meble na prawdziwe drewno, czy tez drzwi i futryny, a w jadalniach pojawiają się także stoły drewniane na wymiar. Przy większych remontach inwestujemy też w eleganckie drewniane podłogi czy klasyczne parkiety.

cof

Jeśli decydujemy się na naprawdę duże remonty lub dopiero co postawiliśmy nowy dom i chcemy go wykończyć warto również pomyśleć o pięknych drewnianych schodach. Nie dość, że zajmują one dużo mniej miejsca niż klasyczne betonowe konstrukcje, to wspaniale wpasowują się także w nowoczesne aranżacje wnętrz. Szczególnie polecane są tutaj i ostatnimi czasy bardzo często stosowane tak zwane schody dywanowe, schody półkowe oraz schody skrzynkowe.

Po takie rozwiązanie do naszego wnętrza powinniśmy jednak udać się do firmy, która doskonale zna się na produkcji schodów. Wspaniałe schody pod wymiar wykonuje firma Schod-Bid spod Ostrowca Świętokrzyskiego. Zajmuje się tym bowiem już 30 lat. W ich ofercie znajdują się także stoły drewniane HOMEKONCEPT 13, dzięki temu w jednym miejscu znajdziemy kilka satysfakcjonujących nas rozwiązań.

Jeśli więc też interesujesz się trendami i najmodniejszymi rozwiązaniami dotyczącymi aranżacji wnętrz zacznij od zmiany istotnych elementów, które z pewnością przykują uwagę odwiedzających Cię gości i będą sprawdzać się przez wiele długich lat.