Eleganckie torebki filcowe – niezwykła oferta dla Pań

Torebka od kilku wieków jest nieodłącznym atrybutem każdej kobiety. Pierwsze torebki powstały na przełomie XVII i XVIII wieku. Na początku przybierały one formę sakiewki lub woreczka, następnie torebki haftowanej, skórzanej, codziennej i podróżnej. Torebki miały pełnić przede wszystkim funkcję użytkową,  jednak w miarę upływu czasu stawały się także modnym dodatkiem, który szedł w parze z najnowszymi trendami. Nie uległo to zmianie do dziś, gdyż torebki wciąż towarzyszą współczesnym Paniom i w zależności od aktualnych trendów zmienia się tylko ich styl i zawartość. Są tacy, którzy uważają, że zaglądając do damskiej torebki zagląda się do kobiecej duszy. Jest w tym trochę prawdy, gdyż w ich wnętrzach kobiety noszą średnio 3 kilogramy najróżniejszych drobiazgów. Oczywiście obowiązkowo znajdziemy tam portfel, klucze, dokumenty, kosmetyczkę i telefon komórkowy. Bardziej przezorne Panie noszą także rajstopy, igłę i nitkę, perfumy, notes, gumy do żucia czy parasolkę.  W torebkach bardziej sentymentalnych kobiet znajdziemy np. kasztany, stare bilety do kina, ulubiony breloczek-maskotkę, zdjęcia, stare paragony i różne drobne pamiątki. Kobiety bardziej praktyczne są zwolenniczkami większych toreb, które mogą pomieścić wszystkie rzeczy, mogące się ewentualnie przydać. Panie bardziej spontaniczne i energiczne wybierają raczej małe torebki i wrzucają do nich naprędce kilka niezbędnych rzeczy.


Bez względu na nasze upodobania każda z Pań posiada co najmniej kilka torebek i każda uważa, że ma ich zdecydowanie zbyt mało. Poszukując torebki kobiety szukają przeważnie czegoś eleganckiego, niepowtarzalnego i praktycznego. W ostatnim czasie prawdziwym hitem są torebki filcowe z kolekcji Felt&Color. To ciekawe połączenie prostoty filcu z kolorowymi dodatkami z materiału, stanowiące bardzo nowoczesny i elegancki design. Każda torba filcowa jest wykonana z wysokogatunkowego, miękkiego szarego filcu, będącego produktem ekologicznym. Efekt dopełniają subtelne zdobienia z kolorowego materiału, w aż 9 kolorach do wyboru. W skład kolekcji, poza torebkami damskimi, wchodzą filcowe torby sportowe, torby na laptopa (oczywiście z filcu) a także filcowe dodatki jak np. filcowy portfel, filcowa kosmetyczka czy wizytownik. Należałoby podkreślić, że wszystkie elementy kolekcji są wytwarzane w Polsce i wyróżniają się bardzo dobrą jakością wykonania.


Nie każda z Pań jednak zdecyduje się na zakup torby filcowej. Wiele kobiet to miłośniczki torebek skórzanych, które poszukują prostych i eleganckich form. Zatrzymując się przy torbach ze skóry nie należy zapominać o płci męskiej. Szerokie grono Panów ze względów zawodowych korzysta z aktówek , teczek, toreb na laptopy i raportówek. Bardzo różnorodną ofertę wyrobów ze skóry, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn posiadają dwie firmy: Galskór i Cartello. Wszystkie produkty firmy Galskór produkowane są w Polsce, z niesamowitą dbałością o detale. W ofercie firmy Galskór znajdziemy między innymi: torby i teczki skórzane damskie i męskie, piórniki skórzane, raportówki skórzane i kosmetyczki skórzane. Skórzane wyroby firmy cieszą się ogromnym zainteresowaniem pośród klientów w najróżniejszym wieku. Galskór jest także producentem skórzanych toreb lekarskich. Ich torby lekarskie od lat służą lekarzom, pielęgniarkom i innym pracownikom medycznym, ale nie tylko, ponieważ ich ponadczasowy wygląd sprawia, że doskonale sprawdzą się także w innych zawodach oraz na co dzień. W ofercie oprócz skórzanych toreb lekarskich firma posiada także receptownik (skórzane etui na recepty) oraz skórzane etui na stetoskop.
Wszystkie produkty firmy Cartello również produkowane są w Polsce przez najbardziej doświadczone szwalnie. Skóra pochodzi z włoskich oraz z polskich garbarni. Firma wciąż czyni starania, aby jakość produktów, z których jest znana, była jej największym atutem. Sztandarowym produktem firmy jest bardzo popularna aktówka skórzana oraz świetne jakościowo paski skórzane i parciane.
Torebka jest niewątpliwie atrybutem kobiecości. Powinna być ona nie tylko stylowa i elegancka, ale także praktyczna.  Wybór odpowiedniej torebki dla części kobiet  to niełatwe wyzwanie, mają one bowiem pewne trudności z dopasowaniem torebki do stylizacji czy osobowości. W doborze odpowiedniej torebki trzeba przede wszystkim zapomnieć o przestarzałej zasadzie, że powinna być dobrana do koloru butów.  Kobiety, które nie mogą się przełamać i dobrać torby w zupełnie innym kolorze, mogą kupić o ton jaśniejszą lub ciemniejszą od koloru butów.  Panie, które chcą się wyróżniać i decydują się na zakup oryginalnej torby w wyrazistym kolorze mają szansę wykorzystać ją jako ciekawy akcent, który ożywi cała stylizację. Osoby posiadające doświadczenie oraz zmysł modowy mogą uczynić torebkę najciekawszym elementem ubioru. Te Panie, którym brakuje pewności siebie, powinny raczej wybrać uniwersalne rozwiązania, dobierając torebkę pasującą do kolorystyki odzieży. Uniwersalna torebka nie musi być jednak w kolorze czarnym. Jako dobre rozwiązanie sprawdzają się beże, czy szarości. Jeśli preferujesz wzory i dodatki w ubiorze, wybieraj raczej skromne torby w pastelowych kolorach. Jeśli lubisz skromny styl warto postawić na trochę ekstrawagancji w wyborze torebki. Niezależnie od tego, jakiej torebki poszukujemy warto  zdecydować się na na produkty eleganckie, najlepszej jakości i od sprawdzonych polskich producentów.