Skorzystaj z promocji w Hotelu Kasprowy Wierch

Jeśli planujecie wypoczynek w Zakopanem i szukacie tam idealnego miejsca noclegowego, zarezerwujcie nocleg w hotelu Kasprowy Wierch. Z pewnością będziecie zadowoleni. Budynek ten zdecydowanie różni się od wszystkich pozostałych miejsc noclegowych w Zakopanem. Nie jest to bowiem zwykły hotel, jest to willa wybudowana w stylu szwajcarskim już w 1890 roku. Dopiero przed wojną w 1936 roku została przekształcona w hotel, a obecnie jako jedyna w Zakopanem jest wpisana do rejestru dóbr kultury narodowej. Ogromną zaletą tego hotelu jest miejsce położenia, jest to jedyny tego typu hotel w Zakopanem w centrum. Znajduje się bowiem przy deptaku Krupówki, dzięki czemu w bezpośrednim sąsiedztwie ma mnóstwo atrakcji.

W zależności od potrzeb klientów willa ma do dyspozycji pokoje dwu, trzy i czteroosobowe. Mają one zróżnicowany standard, dzięki czemu dysponując nawet różnym zapleczem gotówkowym każdy znajdzie pokój odpowiedni dla siebie. Dla bardziej wymagających klientów do dyspozycji są także pokoje delux oraz apartament. Każdy pokój wyposażony jest w odbiornik telewizyjny, radio, telefon, a także internet bezprzewodowy. W hotelu znajduje się również drink bar oraz sezonowa restauracja.

Dla przyszłych wczasowiczów hotel ten oferuje wiele ciekawych promocji. Rezerwując na przykład nocleg na sześć dób, siódmą dostaniemy za symboliczną złotówkę. Góry jesienią są także przepiękne, jeśli zdecydujemy się na wyjazd tam, aby podziwiać je o tej kolorowej porze roku, możemy zarezerwować pobyt już teraz, a trzecią dobę w hotelu dostaniemy czterdzieści procent taniej.
Jeszcze jedną ciekawą ofertą promocyjną wyróżniającą ten hotel od innych jest rabat 5% dla wszystkich klientów hotelu na odzież skórzaną w sklepie Konopka, mającym swoją siedzibę niedaleko willi przy ulicy Krupówki 31 w Zakopanem. Posiada on szeroki asortyment kożuchów, futer, kurtek skórzanych, czapek oraz galanterii skórzanej. Warto zarezerwować pobyt w tym hotelu już teraz i skorzystać z szerokiego wachlarza różnego typu promocji, z pewnością będziecie zadowoleni.