Torby ekologiczne z nadrukiem – forma promocji dla Twojej firmy!

Wszystkie przedsiębiorstwa nieustannie szukają nowych pomysłów na promocję swojej firmy. W większych korporacjach czy sieciach handlowych stworzone są do tego specjalne działy, które odpowiadają za marketing i za rozwój marki. Okazuje się, że możliwości na promocję firmy jest mnóstwo. Od tradycyjnych roll-upów, bannerów i tablic reklamowych, po notesy, kalendarze i smycze reklamowe z marką firmy.

Niestety to wszystko już było. Ostatnimi czasy wiele przedsiębiorstw wykorzystuje do promocji swojej firmy ekologiczne torby bawełniane z nadrukiem. Nie dość, że są wspaniałą reklamą dla firmy jako tej dbającej o środowisko, to możemy nadrukować na takiej torebce co tylko chcemy. Wiadomo, że koszt takiego nadruku będzie zależeć od nakładu, ilości kolorów oraz wielkości nadruku.

Torby materiałowe z nadrukiem będą miały dłuższą żywotność dla promocji firmy niż tradycyjne notesy czy ulotki. Wielu klientów od razy wyrzuca papierowe ulotki do kosza. Z bawełnianą torbą na szczęście tak nie będzie. Klienci wrócą z nią do domu i ponownie zabiorą na kolejne zakupy. Nieustannie przypominając sobie o nadrukowanej na niej marce czy firmie.

Torby płócienne podobnie jak papierowe torby ekologiczne ulegają biodegradacji. Nie są szkodliwe dla środowiska, jednak są dużo bardziej wytrzymałe niż papierowe rozwiązania. Decydując się na materiał z którego zostanie wykonana torba, ze względów praktycznych wygrywa tutaj bawełna. Poza tym na tym tworzywie łatwiej jest nadrukować dowolny napis jak również zafarbować bawełnę na dowolny kolor. W dodatku nadruk ten można wykonać różnymi technikami.

Jeśli jesteście zainteresowani wprowadzeniem takiej formy promocji do swojej firmy, więcej cennych informacji uzyskacie na stronie internetowej drukarni Art-press. Z pewnością udzielą Wam informacji i zaproponują najlepsze rozwiązanie dla Waszego przedsiębiorstwa. Doskonale znają się na rzeczy. Na rynku działają już bowiem od 1996 roku. Torby ekologiczne z nadrukiem to wspaniała forma promocji dla wielu przedsiębiorstw. Ponadto taką formą promocji nie wycinamy drzew i sprzyjamy tym samym ochronie środowiska.