Odśwież wnętrze tapetą 3D

Jeszcze kilkanaście lat temu odświeżając ściany w naszych domach wyłącznie je malowaliśmy. W dodatku był to najczęściej tylko jeden kolor na wszystkich ścianach. Na szczęście czasy te definitywnie minęły. Nawet jeśli obecnie wykańczając pomieszczenie malujemy je farbami, często dodajemy do tego jeszcze inne motywy ścienne. Dzięki nim nasze pomieszczenia nie będą już surowe i zimne jak kiedyś, tylko staną się dodatkowo bardziej przytulne.

Wykańczając ściany w naszym domu możemy zastosować bowiem mnóstwo ciekawych, a zarazem nowoczesnych rozwiązań, które obecnie oferuje nam rynek. Należą do nich na przykład: kamień, cegła, tynk dekoracyjny, boazeria czy tapeta. Ta ostatnia stała się obecnie bardzo popularną formą wykończenia, tym bardziej, że stwarza dużo możliwości. Dzięki niej w bardzo szybki sposób możemy diametralnie zmienić charakter prawie każdego pomieszczenia w naszym domu. Obecnie dostępne na rynku tapety są gatunkowo bardzo dobre i mogą nam służyć przez długi czas. W dodatku jest to dość szybka forma wykończenia ścian.

Szeroka gama szablonów sprawi, że w jeden dzień z typowego pokoju możemy przenieść się do bajkowego świata dziecka lub do uroczej i romantycznej sypialni z nastrojowymi świecami na ścianach. Ostatnio często stosowane są także tapety upodabniające się do kamienia czy cegły. Ściana ze stuletniej kamienicy w naszym świeżo wykończonym domu z pewnością zrobi wrażenie. Takie motywy mogą być ozdobą pomieszczeń na okrągło użytkowanych, mowa na przykład o korytarzu. W dodatku potrafią zmylić niejedno oko do złudzenia bowiem przypominają prawdziwą cegłę czy kamień.

Ważne jednak, aby to nie była tradycyjna, zwyczajna tapeta. W celu uzyskania jak najlepszego efektu bardzo ważne jest, aby była to specjalna okładzina ścienna, mowa mianowicie o tapecie 3D. Usatysfakcjonuje ona z pewnością wielbicieli trójwymiarowości na ścianach oraz optycznych iluzji.

Jest to wspaniała alternatywa dla kosztownych i pracochłonnych rozwiązań. Sprawdza się również jako tło wokół kominka czy uzupełnienie innego elementu wystroju. Tapety 3D mogą bowiem tworzyć spójną całość z aranżacją wnętrza, bądź stanowić gustowny akcent w przytłumionym pomieszczeniu. Obecnie wybór tapet jest ogromny, dzięki czemu każdy znajdzie tu tapetę idealną dla siebie. W dodatku są sprzedawane nie tylko w rolkach, ale również w powierzchniach dopasowanych do wielkości określonej ściany z konkretnych zamówień.

Szeroki asortyment różnego rodzaju tapet ściennych, od tych tradycyjnych po okładziny ścienne w formacie 3D, znajdziecie w sklepie internetowym INNETAPETY. Z pewnością zadowolą one niejednego klienta. Posiadają one bowiem najróżniejsze motywy, z których każdy znajdzie ten najbardziej pasujący do swojego wnętrza. Od delikatnych i prostych skandynawskich wzorów, po oryginalne tapety 3D, które zmylą z pewnością niejedno oko. Dzięki nim możemy w szybki i prosty sposób odmienić każde pomieszczenie w naszym domu.